Usługi online – Hipnoza, Terapia, Coaching

Dobry psycholog online – czyli co mogę Ci zaproponować?

usługi online, psycholog online, coaching online

 

Usługi online (m.in. hipnoterapia, hipnoza online, terapia online, psychiatra online) są obecnie bardzo popularną formą współpracy.

Wystarczy telefon, tablet czy komputer, by efektywnie działać. Online współpracujemy w dowolnym miejscu na świecie i o dowolnej porze. Daje to niesamowitą wygodę. Co więcej przy takiej formie kontaktu bardzo łatwo o szczerość i całkowitą otwartość. A co za tym idzie szybsze efekty i osiągnięcie upragnionych rezultatów.

Preferowaną przeze mnie formą jest kontakt online poprzez komunikator taki jak Skype, czy Messenger, gdyż oprócz wypowiadanych słów mam możliwość zobaczenia Ciebie. A dzięki temu zwrócenia uwagi na mowę ciała, między innymi mimikę i gesty. Nieraz nasze ciało mówi więcej niż tysiąc słów. Warto więc zwrócić uwagę także i na ten aspekt.

W tej formie jako psychoterapeuta online działam na gruncie coachingu online oraz terapii online. Jest także możliwość pracy hipnoterapeutycznej (hipnoza online, hipnoterapia), jednak dla osób, które nie miały nigdy styczności z tego typu terapią nie jest przeze mnie preferowane. W takim przypadku stosuję jedynie bardzo płytki trans, co jest zupełnie optymalne.

 

Jeżeli interesuje Cię psycholog lub psychiatra online to dobrze trafiłeś!

 

coaching online

 

Oferuję usługi online – Terapię (Hipoterapię, Hipnozę), Rzucanie nałogu oraz Usługi psychologiczne i psychiatryczne. Z przyjemnością pomogę Ci wyjść z nałogu, walczyć ze stresem, pokonać słabości i zmienić myślenie na pozytywne!

 

Zapraszam Cię już dziś do kontaktu i umówienia się na wstępną gratisową konsultację metodą
online!

ul. Listopadowa 43/11
(wejście od ul. Grunwaldzkiej)
43-300 Bielsko-Biała
mail: info@maria-doroniewicz.pl
telefon: 508 191 131