Rzucanie nałogu, palenia Bielsko-Biała i online

Pomoc w rzucaniu nałogu online i w Bielsku-Białej

rzucanie nałogu bielsko

 

Rzucanie nałogu to dla nas ogromne wyzwanie. Bywa, że dana rzecz towarzyszy nam od wielu, wielu lat. Chcemy się od niej uwolnić. Jednak tak głęboko wtargnęła do naszego życia i tak długo nam towarzyszy, że zerwanie z nią wydaje się niemal niemożliwe. Dlatego oferuję możliwość rzucenia nałogu online lub w Bielsku-Białej.

 

Alkohol, papierosy, narkotyki i inne używki to główne, ale nie jedyne z rzeczy które potrafią zawładnąć człowiekiem. Coraz częściej zmagamy się z zaburzeniami odżywiania przejawiającymi się w kompulsywnym objadaniu się, anoreksji, czy bulimii. Bywa też, że popadamy w skrajność i jesteśmy całkowitymi wyznawcami teorii, że tylko to, co zdrowe i ekologiczne nadaje się do zjedzenia. Rodzi to problemy w życiu towarzyskim, czy podczas podróży. Tematem tabu przestaje powoli być seksoholizm i erotomania. A zakupoholizm? A inne czynności, które regularnie wykonujemy i bez których niemal nie wyobrażamy sobie życia? Troszkę tego jest. I o ile czynności te wykonujemy w zgodzie ze sobą i z pełną ich świadomością, wszystko jest w porządku.

 

Niestety zdarza się, że dany nałóg jest dla nas szkodliwy, chcemy go rzucić, walczymy ze sobą, a jego objawy tym samym się nasilają i uwięzieni jesteśmy w błędnym kole. Dręczą nas natrętne myśli popychające nas w szpony nałogu, nie możliwe staje się skupienie się na zwykłych czynnościach dnia codziennego. Taka sytuacja rzutuje na nasze relacje z drugim człowiekiem, na naszego partnera, czy dziecko. Wpływa negatywnie na wyniki w pracy. Zapominamy co to wolność, relaks i czysty umysł.

 

rzucanie palenia bielsko

 

Jeśli to brzmi dla Ciebie znajomo, zapraszam Cię do kontaktu już dziś! Działam na terenie Bielska-Białej oraz online. Umów się na wstępną konsultację gratis, z przyjemnością pomogę Ci rzucić nałóg – palenie, alkohol i inne. Już teraz zrób pierwszy krok w kierunku uzdrowienia i cieszenia się swoim życiem!

 

ul. Listopadowa 43/11
(wejście od ul. Grunwaldzkiej)
43-300 Bielsko-Biała

mail: info@maria-doroniewicz.pl
telefon: 508 191 131

 

Pomogłam już wielu klientom wyjść z różnego rodzaju nałogów, nawet trwających lata.

 

Rzucenie nałogu Bielsko-Biała i online – zrób pierwszy krok – skontaktuj się ze mną.