Poznaj mnie

Jestem dyplomowanym dietetykiem oraz instruktorem sportów siłowych w Bielsku Białej

 

Żywienie oraz ćwiczenia fizyczne są nieodłącznym elementem mojego codziennego dnia. Wiedzę stale poszerzam i aktualizuję na kursach/szkoleniach/warsztatach oraz zgłębiając literaturę. Dzięki temu posiadam wiedzę i doświadczenie praktyczne, które jest kluczowe w pracy z drugim człowiekiem, tak aby zwieńczona została sukcesem.

Jeśli chodzi o zagadnienia związane z pracą nad ludzkim umysłem, pasjonowały mnie odkąd sięgam pamięcią. Zaowocowało to ukończeniem szeregu najlepszych kursów i warsztatów między innymi: Akademia Coachingu;  Programowanie neurolingwistyczne  na Polskiej Akademii NLP – jedynym polskim instytucie certyfikującym, należącym do International Trainers Academy; metoda Silva Life system oraz Silva Intuition system. Posiadam uprawnienia hipnoterapeuty oraz certyfikat trenera-szkoleniowca.

 

Moja praca jest więc w 100% moją pasją. Te 100% ma znaczenie. Podchodzę do każdego mojego klienta z prawdziwym zaangażowaniem i nie skrywaną radością. A każdy sukces budzi we mnie niepohamowaną radość! To oznacza, że jesteś tu najważniejszy i na pewno to odczujesz!

 

Moja praca jest więc w 100% moją pasją.

 

 

Zapraszam do skorzystania z moich usług – Maria Doroniewicz.