Książki, które zmieniają sposób myślenia

U mnie dziś sobotni poranny relaks przed treningiem ☺️ Ja, książka i kot 😉🐈

Książka, która daje coś więcej niż tylko wytchnienie. Książka, która otwiera oczy i potrafi zmienić sposób myślenia. Myślenia o sobie jako kobiecie, jako przedsiębiorcy/pracowniku, jako partnerce i matce.
Kobieta niezależna autorstwa Kamili Rowińskiej mówi nam, kobietom, o tym jak ważna jest odpowiedzialność za siebie i swoje życie.
Cytując Kamilę: ” Niezależnie od miejsca, w którym znajdujesz się teraz, właśnie Ty możesz zdobyć szczyt! Właśnie ty możesz osiągać swoje cele. Jeden po drugim, krok po kroku. Jak będziesz się wtedy czuła? Jak zmieni się Twoje życie, gdy osiągniesz stabilizację finansową? Jak będziesz się czuła, gdy twoja pewność siebie pozwoli Ci być duszą towarzystwa, gdy twoja odwaga będzie wspierała wszystkie twoje przedsięwzięcia? Gdy odważysz się sięgać po to, co ci się od życia należy?
Przestań uciekać od rzeczy, które są trudne! Stawiaj im czoła! Opuszczaj swoją strefę komfortu! Przestań oglądać się na innych! Rozwijaj się! Oczekuj wygranej!”

Polecam z całego serca ❤️ każdej z Pań tę lekturę. Nawet tym świadomym, pewnym siebie kreatorkom swojej rzeczywistości – jestem przekonana, że i w Wasze życie wniesie niemałą wartość dodaną 😉 W kontekście dieteyczno-treningowym, w którym pracuję, mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że wszystko działa jak należy, kiedy dbamy nie tylko o ciało, ale i o nasze wnętrze. Jesteśmy holistycznym tworem i osiądnięcie rezultatu na jednym polu, jest warunkowane tym, co dzieje się w innych obszarach.

Co do innych książek ( także tych dla Panów), które pochłonęłam i wniosły do mojej głowy i serca wiele dobrego, będzie o tym na pewno osoby wpis, w którym wymienię kilka pozycji 😉